Being Canadian

Being Canadian (2015)

Komedi, Dokumentar | Kanada
Regjia: Robert Cohen

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

What does it actually mean to be Canadian? This humorous documentary, featuring interviews with a who's-who of famous Canadians, hopes to find the answer.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.