Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një nga variantet e mira të Lex Luthor nga një botë paralele vjen në dimensionin e Lidhjes se Drejtësisë për të ndihmuar në luftën kundër homologëve të tyre të këqinj.

Fotot

Skuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesiseSkuadra e drejtesise

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Superman (1941)

  image
  The Mad Scientist threatens to use his Electrothanasia-Ray to cause "total destruction" to the fools who had laughed at him. Lois Lane pilots an airplane to his...
 • Njeriu-Merimange: Universi i Ri (2018)

  image
  Spider-Man kapërcen të gjitha dimensionet paralele dhe bashkohet me Spider-Men-ët e këtyre dimensioneve për të ndaluar një kërcënim që i kanoset të gjithëve.
 • Fruta deti 2: Porta magjike (2020)

  image
  Delfi, është një delfin me super imagjinatë i cili zbulon harkun magjik që plotëson dëshirat. Harku keqpërdoret nga ngjalat e liga të cilat duan të marrin nën...
 • Adami i Zi (2022)

  image
  Në Kahndakun e lashtë, Teth Adamit (Dwayne Johnson) iu dhuruan fuqi të mbinatyrshme. Por pas një dyluftimi me një mbret tiran, ai zhduket. Kanë kaluar afro 5000...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.