poster

Equinox

Tagundnachtgleiche (2020)

Dramë, Romancë | Gjermani
Regjia: Lena Knauss

Vlerësimi: 6.8/10

PëRMBLEDHJE

Alexander is 30 years old and has never been in love - or has never been in love. He then sees in Paula, a theater actress, the possibility of sharing a future with someone.

Fotot

EquinoxEquinoxEquinoxEquinoxEquinox

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.