Vlerësimi: 5.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.3/10
(11 Voto)

PëRMBLEDHJE

Një grup admiruesish të filmave horror, nisen në kërkim të një filmi të viteve '80, të zhdukur në mënyrë të mistershme. Por në vend të filmit, ata gjejnë vrasësin serial protagonist, i ashtuquajtur 'Babyface', i cili ekziston vërtet.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ata Jane Aty Jashte (2006)

  image
  Diku në Rumani, Klementina sapo ka përfunduar ditën e saj të mësimdhënies së gjuhës franceze me fëmijët e fshatit. Gjatë rrugës për në shtëpi, ajo gjen një makinë...
 • I përzgjedhuri (2006)

  image
  Nicolas Cage. Një sherif që heton zhdukjen e një vajze nga një ishull i vogël, zbulon se një tjetër mister më i madh fshihet në komunitetin e tërhqur të ishullit,...
 • The Order (2003)

  image
  Alex Bernier (Ledger) is a member of an arcane order of priests known as Carolingians. When the head of the order dies, Alex is sent to Rome to investigate...
 • Across the Hall (2009)

  image
  The unbalanced Terry calls his best friend Julian that is having a bath telling that his beloved fiancée June is cheating him. Terry has followed her to the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.