Vlerësimi: 2.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(200 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kesaj rradhe Kevini do t'i kaloje Krishtlindjet ne shtepine e te dashures se babait e cila eshte plot me pajisje nga me te nderlikuarat, por do te jete ne telashe sepse krejt i vetem do te luftoje me kriminele si Marvin dhe shoqja e tij.

Fotot

I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4I vetëm në shtëpi 4

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bejb shkon në Qytet (1998)

  image
  After Babe's great victory in the shepherding contest, Farmer Arthur Hoggett turns down all offers to make money with his pig's talents. But when he gets hurt...
 • Asteriksi në Olimpiadë (2008)

  image
  Asteriksi dhe Obeliksi jane ne Rome per te marre pjese ne Olimpiade. Ata do te bejne te pamunduren per te martuar te riun Alafoliks me princeshen Irina dhe te...
 • Macja në kapele (2003)

  image
  Konradi dhe Seli janë dy fëmijë të vetmuar, jeta e të cilëve do të ndryshojë kur të njihen me macen që i fut ata në botën e imagjinatës.
 • Aventurat e Hakellberri Finit (1993)

  image
  Bazuar në romanin e Mark Twain. Kjo është historia e një djali me emrin Hakëllber dhe një skllavi të arratisur me emrim Xhim. Të dy ata do të nisin një udhëtim...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.