poster

Black Island

Black Island (2021)

Thriller, Dramë, Mister | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.2/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Armiku (2013)

  image
  Jake Gyllenhaal. Bazuar në romanin e José Saramagos. Kur një akademik me jetë monotone zbulon sozinë e tij në një film, nis një kërkim për të mësuar se cili është...
 • Stokerët: Njerëz perversë (2013)

  image
  Mia Wasikowska, Matthew Goode, Nicole Kidman. Nje vajzë e re, e cila ende po vuan vdekjen e babait, do të magjepset pas xhaxhait të saj, pas të cilit fshihet një...
 • Kadife blu (1986)

  image
  K.Maclachlan, I.Rossellini. Një njeri gjen një vesh të prerë në qytezën e tij model. Pas një hetimi të ethshëm, ai bashkë me vajzën e tij do ta gjejnë veten...
 • Copycat (1995)

  image
  In San Francisco, the criminal psychologist Helen Hudson is specialized in serial-killers. During a trial, the accused Daryll Lee Cullum kills a police officer...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.