poster

Love on a Limb

Love on a Limb (2016)

Komedi, Romancë | Kanada, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Mel Damski

Vlerësimi: 6.1/10

PëRMBLEDHJE

When Mayor Tom Parker (Jefferson Brown) hires handsome landscaper Kyle Sorenson (Trevor Donovan) to cut down the small town's beloved oak tree, Aimie Roarke (Ashley Williams) takes it upon herself to try and save it - by chaining herself to it. As landscaper Kyle attempts to wait her out, the two find that the tree brings them more than they could've imagined in life and love.

Fotot

Love on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a LimbLove on a Limb

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ngushëllimi (2009)

  image
  Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha. Pas tradhtisë së bashkëshortit, një grua shpërngulet bashkë më fëmijët e saj në Nju Jork, ku gjen ngushëllim në krahët e një...
 • Mysafire në qytet (2009)

  image
  Renée Zellweger, Harry Connick Jr. Një drejtuese biznesi ambicioze nga Majemi, e cila adhuron jetën në shoqërinë e lartë, shkon në një qytezë në Minesota dhe...
 • Çfarë ndodh në Vegas (2008)

  image
  Cameron Diaz, Ashton Kutcher. Të martuar pas një nate festash në Las Vegas, dy njerëz të panjohur i 'thërrasin mendjes' dhe kërkojnë të ndahen. Por në atë moment...
 • Si të jesh seksi (2015)

  image
  Xhef dhe Eni, dy miq të ngushtë dhe kolegë në një gjimnaz janë të pafat në dashuri. Ata nuk kanë çfarë të humbasin, ja pse realizojnë një plan për t'u...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.