Fotot

A Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas CarouselA Christmas Carousel

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Caddie (1976)

  image
  Sydney, Australia in the mid-1920's. Proud and classy Caddie Marsh is forced to get a job as a barmaid and raise two children on her own after her rich cad...
 • Before Sunset (2004)

  image
  Early thirty-something American Jesse Wallace is in a Paris bookstore, the last stop on a tour to promote his best selling book, This Time. Although he is vague...
 • Last Chance Harvey (2008)

  image
  In London for his daughter's wedding, a rumpled man finds his romantic spirits lifted by a new woman in his life.
 • Jeta e re e Rubit (1993)

  image
  Ashley Judd. Një vajzë e re nga një qytet rural në Amerikë, lufton për pavarësi dhe identitet pasi transferohet në Florida për një jetë të re.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.