poster

Totengebet

Totengebet (2019)

Dramë, Krim | Gjermani
Regjia: Josef Rusnak

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.6/10

Fotot

TotengebetTotengebetTotengebetTotengebetTotengebetTotengebetTotengebetTotengebetTotengebet

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Frozen Lake (2015)

  image
  A retired police officer discovers a dead body on a frozen lake. When his own family members become the prime suspects, he decides to start his own investigation.
 • Detektivja Aurora Tigarden: Një lojë shumë e pisët (2019)

  image
  Një teatër me tematikë vrasjeje misterioze shkon keq, kur në skenë ndodh një vrasje e vërtetë, duke e bërë nipin e Aurorës të dyshuarin kryesor.
 • Flames of Fury (2021)

  image
  A series of arson attacks terrifies a small town. A local police officer joins forces with a federal agent to solve the case before the arsonist strikes again.
 • The Curse (2022)

  image
  When its new owners move in, the haunted past of a cursed home resurfaces and dark secrets come to light.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.