poster

Vrasje në Alkatraz

Murder in the First (1995)

Dramë, Thriller, Krim | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Francë
Regjia: Marc Rocco
Pink Crime & Mystery | 10.3.24 | 20:00

Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10
(24 Voto)

PëRMBLEDHJE

K.Bacon, C.Slater, G.Oldman. Atë e izoluan...i dërrmuan shpirtin...por s'mundën të fshihnin të vërtetën. Njëri ishte i dënuar, tjetri i vendosur ta mbronte. Dy burra që nxorrën në dritë sekretin e burgut famëkeq të Alkatrazit.

Fotot

Vrasje në AlkatrazVrasje në Alkatraz

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rrëmbimi i anijes (2012)

  image
  Filmi danez. Pilou Asbæk. Bazuar në histori të vërtetë. Piratë somalezë marrin peng ekupazhin e një anije daneze mallrash. Kopenhageni nxiton të arrijë një...
 • Projekti Kolibri (2018)

  image
  Jesse Eisenberg, Alexander Skarsgård, Salma Hayek. Dy kushërinj nga Nju Jorku do të rrezikojnë gjithçka për të mposhtur tregun e botës digitale, duke ndërtuar një...
 • Flocking (2015)

  image
  Inspired by true events. A 14-year-old girl reports that she was raped, but is not believed. The entire village turns against her and her family.
 • Ndërrim korsish (2002)

  image
  Ben Affleck, Samuel L. Jackson. Një avokat dhe një punonjës sigurimesh, pësojnë një përplasje të vogël me makinë dhe zënka e tyre e momentit kthehet në një...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.