poster

Trashëgimia

Inheritance (2020)

Dramë, Thriller, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Vaughn Stein
TV 4 | Sot | 00:00

Ku ta shikojmë
TV drejtpërdrejt Streaming
img
Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.9/10
(17 Voto)

PëRMBLEDHJE

Lily Collins. Kreu i një familjeje të pasur dhe të pushtetshme vdes papritur, duke i lënë trashëgimi gruas dhe vajzës së tij një sekret tronditës që kërcënon të shkatërrojë jetën e tyre.

Fotot

Trashëgimia

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Atje ku këndojnë karavidhet (2022)

  image
  Me Daisy Edgar-Jones, Taylor John Smith, Harris Dickinson. Ekranizimi i një prej romaneve më të bujshëm të viteve të fundit. Një vajzë e vogël, e braktisur nga...
 • Copycat (1995)

  image
  In San Francisco, the criminal psychologist Helen Hudson is specialized in serial-killers. During a trial, the accused Daryll Lee Cullum kills a police officer...
 • Lemming (2005)

  image
  The automation engineer Alain Getty and his beloved wife Bénédicte have just moved to the suburb of Bel-Air. Alain has developed the prototype of a flying web-cam...
 • Hesht (2001)

  image
  Michael Douglas. Vajza e një psikiatri grabitet. Në këmbim të saj, atij i kërkohet te zbulojë sekretin e groposur në mendjen e një pacienteje katatonike.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.