PëRMBLEDHJE

Six years after her husband, a prominent Belgrade lawyer, died in a fire, Anja Kolar receives information that makes her question everything she thought she knew about the accident and about her own family as well. At the same time the sudden death of his best friend's daughter draws police inspector Dejan Strbac into a whirlpool of crimes, starting with the mysterious disappearance of a young female lawyer, which took place six years earlier.

Fotot

The Only Way OutThe Only Way OutThe Only Way OutThe Only Way OutThe Only Way OutThe Only Way OutThe Only Way OutThe Only Way Out

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Jeta e nëntë e Luis Draksit (2016)

  image
  Jamie Dornan, Aiden Longworth. Një neurolog që fillon të studiojë rastin e një 9 vjeçari që i ka shpëtuar shpesh vdekjes, zhtyet në një mister që teston kufirin...
 • Grabitësit magjikë (2013)

  image
  Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Woody Harrelson. Një skuadër elitare e F.B.I-së, vihet ne ndjekje të katër iluzionistëve më të mirë në botë, të cilët gjatë shfaqeve...
 • Britma (2022)

  image
  Neve Campbell, Courteney Cox, David Arquette. Kanë kaluar njëzet e pesë vjet nga vrasjet brutale që tronditën qytetin e qetë të Woodsboro, Kaliforni. Tani një...
 • Nata e djallit 4: Çelësi i fundit (2018)

  image
  Psiokologia brilante Elis, përballet me horrorin e saj më të madh, kur i duhet të kthehet në shtëpinë ku u rrit, aty ku filloi terrori.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.