Vlerësimi: 6.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(12 Voto)

PëRMBLEDHJE

Jamie Dornan, Aiden Longworth. Një neurolog që fillon të studiojë rastin e një 9 vjeçari që i ka shpëtuar shpesh vdekjes, zhtyet në një mister që teston kufirin midis fantazisë dhe realitetit.

Fotot

Jeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitJeta e nëntë e Luis DraksitMiramaxMiramaxMiramaxMiramaxMiramax

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Nata e djallit 4: Çelësi i fundit (2018)

  image
  Psiokologia brilante Elis, përballet me horrorin e saj më të madh, kur i duhet të kthehet në shtëpinë ku u rrit, aty ku filloi terrori.
 • 11:11:11 (2011)

  image
  Pas vdekjes tragjike të gruas dhe fëmijës së tij, autori i famshëm amerikan Xhozef Kron udhëton nga Shtetet e Bashkuara për në Barcelonë, Spanjë, për t'u bashkuar...
 • Tormented Souls (2017)

  image
  A series of ritual murders ignite widespread terror in a small town. A seasoned detective arrives to investigate and unveils the darkest secrets of its residents.
 • Dritarja e fshehtë (2004)

  image
  Pas ndarjes me të shoqen, shkrimtari i famshëm Mort Rainey, përballet papritur, në shtëpinë e tij të vetmuar buzë liqenit me një te panjohur të rrezikshëm. Quhet...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.