PËRMBLEDHJE

Fin është djalë dymbëdhjetë vjeçar që jeton me babanë në një fshat të vogël. Një ditë, Fin vëren të huajin e pazakonshëm se si luan violinë, është i magjepsur e dëshiron të luajë atë instrument magjepsës, por babai i ndalon të vizitojë plakun e të mësojë të luajë.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.