poster

Agjenti 007 Casino Royal

Casino Royale (2006)

Thriller, Aksion, Aventurë, Mister | Mbretëria e Bashkuar, Çeki, Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Gjermani, Bahama
Tring Action | 9.6.24 | 10:00

Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(144 Voto)

PëRMBLEDHJE

Daniel Craig, Eva Green. Me licencen e re për të vrarë marre nga MI-6, agjenti sekret Bond përballet me bankierin e lig, Le Chiffre, i cili për të mbledhur fonde per terrorizmin, organizon nje loje pokeri ne Kazino Rojal ne Mal te Zi.

Fotot

Agjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino RoyalAgjenti 007 Casino Royal

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.