Vlerësimi: 8.9/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.7/10
(172 Voto)

Fotot

Pulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionMiramaxMiramaxPulp fictionMiramaxMiramaxPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fictionPulp fiction

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Curse (2022)

  image
  When its new owners move in, the haunted past of a cursed home resurfaces and dark secrets come to light.
 • Medusa's Mystery (2019)

  image
  After finding a golden statuette of Medusa in the depths of the ocean, a young diver mysteriously vanishes. The police detectives discover a curse surrounding the...
 • Murder Town (2015)

  image
  The darkest secrets of a small town come to light after the young daughter of a local politician is found dead.
 • The Accused (1988)

  image
  Pasi nje vajze e re vuan nje perdhunim te eger, prokurorja e ceshtjes kembengul te nxjerre para drejtesise autoret e krimit, duke perfshire edhe ata qe i mbeshteten
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.