poster

Aquaman and The Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom (2023)

Aksion, Fantazi, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Kanada, Australi, Islandë
Regjia: James Wan

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 21.12.23
Cineplexx
Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10

Fotot

Aquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost Kingdom

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.