poster

The Marsh King's Daughter

The Marsh King's Daughter (2023)

Thriller, Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Neil Burger

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 30.11.23
Cineplexx
Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3.5/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.