poster

Burra që urrejnë gratë

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)

Thriller, Krim, Dramë, Mister | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Suedi, Norvegji
Regjia: David Fincher

Vlerësimi: 7.8/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.1/10
(99 Voto)

PëRMBLEDHJE

D.Craig, R.Mara, S.Skarsgård. Bazuar në bestseller-in e S.Larsson. Film fitues i çmimit Oskar. Një gazetar i diskredituar dhe një vajzë e çuditshme dhe e apasionuar pas kompjuterave, do të hetojnë një vrasje të ndodhur para 40 viteve...

Fotot

Burra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratëBurra që urrejnë gratë

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ten Little Niggers (1945)

  image
  Seven guests, a newly hired personal secretary and two staff are gathered for a weekend on an isolated island by the hosts, the Owens, who are delayed. At dinner,...
 • In the Heat of the Night (1967)

  image
  Detective Virgil Tibbs is caught up in the racial tension of the US South when he is arrested after the murder of a prominent businessman. Tibbs was simply...
 • The Whole Truth (1958)

  image
  Movie producer Max Poulton is having an on again, off again affair with Gina Bertini, the temperamental leading lady in his latest movie which is filming in the...
 • Goditje te ndaluara (1990)

  image
  Jean-Claude Van Damme, Robert Guillaume, Cynthia Gibb: Polici kanadez Louis Burke, caktohet të hetojë në një burg disa prej të burgosurve dhe gardianëve. Njohja e...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.