Vlerësimi: 8.0/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.2/10
(142 Voto)

PëRMBLEDHJE

Matt Damon. Ish-agjenti i Shërbimeve Sekrete Xhezon Born në një përballje të re me ish-kolegët dhe ata qe e mësuan të bëhej vrasës. Ai përpiqet të zbulojë misteret në të kaluarën e tij, ndërsa një agjente e qeverisë e ndjek këmba-këmbës.

Fotot

Ultimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi BornUltimatumi Born

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Aagjentja speciale (2017)

  image
  Historia sillet rreth një agjente sekrete që duhet të gjejë një listë të agjentëve të dyfishtë që po kontrabandohen në Perëndim në prag të rënies së Murit të...
 • Sy me sy me armik (2001)

  image
  Grif Mek Kliri është polic. I bir vret veten me pistoletën e tij. Një vit më vonë ai dhe gruaja e tij janë akoma të tronditur nga ngjarja. Grifi, pasi ndihet i...
 • Trashëgimia Born (2012)

  image
  J.Renner, R.Weisz, E.Norton. Pasi sekreti i tyre rrezikon te zbulohet, drejtuesit e shërbimeve sekrete, fillojnë të eleminojnë të gjithë agjentët e përfshirë....
 • Protokoll (2008)

  image
  Njeriu e hulumton vdekjen misterioze të birit të tij dhe kupton se jeta e tij është në rrezik, kur zbulon një provë se një ndërmarrje farmaceutike luhet me jetët...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.