Содржина

Схрека не занима прослава Божиќа, а кад га Магаре и Фиона наговоре на супротно пожељет ќе миран обитељски благдан но добит ќе бучно окупљање свих пријатеља што му се неќе превише свидјети.

Слики

Схреков први БожиќСхреков први БожиќСхреков први БожиќСхреков први БожиќСхреков први БожиќСхреков први БожиќСхреков први БожиќСхреков први Божиќ

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Ледено доба - Мамутски Божиќ (2011)

  image
  When Sid accidentally destroys Manny's heirloom Christmas rock and ends up on Santa's naughty list, he leads a hilarious quest to the North Pole to make things...
 • Шрек засекогаш (2010)

  image
  Копнеејќи по деновите кога беше „вистински огар“, Шрек потпишува зделка со Рампелстилтскин за да си го врати својот рик... но, тој го доведува својот свет во...
 • Аинбо: Духот на Амазон (2021)

  image
  Аинбо е епско патување на младата хероина и нејзините духовни водичи - Дило, слатко и смешно армадило и Вака, голем и забавен тапир. Сите заедно одат на патување...
 • 100% вук (2020)

  image
  Уверен да ќе постати најстрашнији вукодлак икад, Фреди остаје у шоку када на свој 14. роѓендан његова прва битка поѓе по злу, претварајуќи га у дивљу пудлицу....
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.