СОДРЖИНА

U Spajdermenu™ 3, zasnovanom na čuvenom Marvelovom strip serijalu Piter Parker je konačno uspeo da postigne ravnotežu između svoje ljubavi prema Meri Džejn i svojih obaveza superheroja, iako mu je Gven Stejsi (Brajs Dalas Hauard), koja želi da zauzme mesto rezervisano za Meri Džejn u njegovom životu, stalno za petama. Međutim, sprema se oluja. Kada se njegovo spajder-odelo iznenada transformiše, postane crno i uveća njegove moći, menja se i Piter. Pod uticajem odela, on postaje preterano samouveren i sujetan i počinje da zapostavlja one koji mu najviše znače. Dok dvojica dosad najstrašnijih zločinca, Sendmen i Venom, stiču neverovatnu moć i žeđ za odmazdom, Piter najveću bitku vodi u sebi samom. Spajdermen će ponovo morati da otkrije samilost koja ga čini onim što jeste - herojem.

Слики

Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3Спајдермен 3

Осврти


Nema recenzija
ПРЕПОРАКИ
 • Национално богатство (2004)

  денес
  image
  Од Џери Брукхајмер, продуцентот на „Пиратите од Карибите“ и од Џон Туртелтауб, режисер на „Феномен“, пристигнува „Национално богатство“, возбудлива авантура со...
 • Последниот Мохиканец (1992)

  денес
  image
  Тројца трапери ги заштитуваат ќерките на британски полковник во француско-индијанската војна
 • Капетанка Марвел (2019)

  денес
  image
  „Капетанка Марвел“ ја прикажува Керол Денверс, која станува една од најмоќните суперхеројки. Кога една меѓугалактичка војна стигнува до Земјата, Керол се наоѓа во...
 • Икс-мен: Денови на идното минато (2014)

  денес
  image
  За да спречи мрачна иднина во која мутантите и нивните човечки поддржувачи ќе бидат систематски ловени и убивани од огромните и незапирливи роботи наречени...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: polica privatnosti.