рејтинг: 3.7/10
Оценка на корисникот: 6.4/10
(18 гласови)

Слики

Уличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-ЛиУличен борец: Легендата за Чун-Ли

Прегледи


Нема Прегледи
ПРЕПОРАКИ
 • Замолчување (2020)

  image
  Николај Костер-Валдау (Игра на тронови) го игра Рејбурн Свонсон, поранешен ловец кој, по исчезнувањето на ќерка му, живее затскриено во шумата за да ги заштити...
 • Добри луѓе (2014)

  image
  Кејт Хадсон и Џејмс Франко се среќен пар кој живее мирен живот. Единствен проблем им е недостаток на пари за секојдневнен живот и за купување сопствен стан. Кога...
 • Џон Вик (2014)

  image
  Кога бруталниот руски мафијаш ќе го натера пензионираниот платен убиец да се врати во акција, тој ќе се впушти во немилосрден лов на своите противници. Неговата...
 • Џон Вик 2 (2017)

  image
  Кијану Ривс се враќа во новото продолжение на „Џон Вик“ и повторно изгледа одлично во костум, но сега има ново куче, непогрешливо ја погодува целта и сѐ уште се...
ТОП ЛИСТИ

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.