SERIALE Faqja 1

 • Pak Mani dhe aventura me fantazma

  e shtunë

  13.4.24

  10:10

  Pak Mani dhe aventura me fantazma

  Pac-Man and the Ghostly Adventures (2013)

  Pac-Man saves Pac World from ghosts with his friends Cyli and Spiral.

 • Autobusi i vogël Tajo

  e shtunë

  13.4.24

  10:11

  Autobusi i vogël Tajo

  Tayo the Little Bus (2010)

  Tajo është miku juaj më i ri...Ai është vërtetë shume i vecantë...Ndaj ju ftojmë të ndiqni aventurat e një autobuzi të vogël ngjyrë blu dhe miqve të tij shumë gazmor, të cilët do ju mësojnë shumë gjëra të reja...

 • Guri Jeshil

  e shtunë

  13.4.24

  10:14

  Guri Jeshil

  Slash (2011)

  Aventurat e pesë të rinjve që, falë fuqisë së gurit të gjelbër mund të lundrojnë në internet. Ata do të përballen me Kobrën, qëllimi i të cilit është të vjedhë dhe shkatërrojë disa nga veprat më të famshme në botë. Në...

 • Craig of the Creek

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Craig of the Creek

  Craig of the Creek (2018)

  Grab your toilet-paper sword and follow best friends Craig, JP and Kelsey as they explore their neighbourhood creek - a boundless kid-run world!

 • Baby Shark's Big Show

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Baby Shark's Big Show

  Baby Shark's Big Show! (2023)

  A brash young Baby Shark puts the life skills he learns from his parents to the test in his own backyard - which just happens to be the ocean!

 • Lucas the Spider

  e shtunë

  13.4.24

  10:15

  Lucas the Spider

  Lucas the Spider (2021)

  Lucas the Spider follows the adventures of a big hearted, impossibly cute little jumping spider in a human-sized suburban home. This happy, inquisitive, music-loving, 4 year old wants us to join him as he explores and...

 • Autobusi i vogël Tajo

  e shtunë

  13.4.24

  10:23

  Autobusi i vogël Tajo

  Tayo the Little Bus (2010)

  Tajo është miku juaj më i ri...Ai është vërtetë shume i vecantë...Ndaj ju ftojmë të ndiqni aventurat e një autobuzi të vogël ngjyrë blu dhe miqve të tij shumë gazmor, të cilët do ju mësojnë shumë gjëra të reja...

 • Guess with Jess

  e shtunë

  13.4.24

  10:25

  Guess with Jess

  Guess with Jess (2009)

  Postman Pat's cat Jess and his friends search for the answers to science and nature-based questions, encouraging children to learn about the world around them.

 • Rock, Paper, Scissors

  e shtunë

  13.4.24

  10:25

  Rock, Paper, Scissors

  Rock, Paper, Scissors (2021)

  When Scissors runs out of money, he tries to become a janitor but discovers that the job involves way more skill than he initially thought. Meanwhile, Rock and Paper try to motivate Scissors in an unusual way.

 • Alice & Lewis

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Alice & Lewis

  Alice & Lewis (2021)

  In Season 2, Alice meets two newcomers to Wonderland: a generous but clumsy King (he’s everything the queen isn’t!) and Dinah, the queen’s niece, an endearing, rebellious character. Life is never boring for Alice &...

 • Frasier

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Frasier

  Frasier (1993)

  Niles becomes jealous when Daphne meets a dog-lover while out with Eddie. Martin secretly attends the parole hearing of the man who shot him. Comedy, starring Kelsey Grammer and David Hyde Pierce.

 • Zafari

  e shtunë

  13.4.24

  10:30

  Zafari

  Zafari (2018)

  Every once in a while, Mother Nature creates animals that are born differently - In ZAFARI, one of them, a young elephant magically born with zebra stripes, is shunned from his herd as they feel he's bad luck. And so...

 • Derrkucja Pepa

  e shtunë

  13.4.24

  10:33

  Derrkucja Pepa

  Pepa Pig (2015)

  Pepa është një derrkuce e këndshme, që jeton me mamin, babin dhe vëllanë Xhorxh. Pepës i pëlqen të luajë, të vishet bukur, të bëjë shëtitje dhe të hidhet në pellgje me baltë. Aventurat e saj përfundojnë gjithmonë me...

 • The Ranch

  e shtunë

  13.4.24

  10:35

  The Ranch

  Ranch, The (2012)

  The Ranch depicts the adventures of four teenagers, two girls and two boys, who share a passion for horse-riding. When one of them, Lena, encounters a wild stallion who has been injured, she decides to adopt him and,...

 • Power Players

  e shtunë

  13.4.24

  10:35

  Power Players

  Power Players (2019)

  Axel, a 9-year-old boy who can transform into a living action figure, gains a wild new perspective on the world as he wrangles a team of quirky smart-toys on the biggest small adventures a kid could ever imagine. Life...

Emri « 1 2 3 ... 261 262 263 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.