Turkey's series about the events experienced in the 1980s

Transmetimet në kanale:

TRT 1  

Ishte në kanal:

TRT Turk  TRT Müzik  

Episodi vijues:

Sot
15:40
Seksenler
Nesër
15:40
Seksenler
Nesër
03:40
Seksenler
e hënë
15:40
Seksenler
31.5.22
15:40
Seksenler
1.6.22
03:05
Seksenler
1.6.22
15:40
Seksenler
REKOMANDIMET
 • Chronicles of the Sun (2018)

  e mërkurë
  image
  A woman accused of murder must prove her innocence by exposing the secrets of her past.
 • Dva i pol muškarca (2003)

  e mërkurë
  image
  The Harper brothers Charlie and Alan are almost opposites but form a great team. They have little in common except their dislike for their mundane, maternally...
 • Alex and Co. (2015)

  e mërkurë
  image
  A group of friends studying in secondary school find their love for music after stumbling upon a banned room in their school.
 • Bones (2005)

  e mërkurë
  image
  Brilliant, but socially inept, forensic anthropologist Dr. Temperence Brennan works at the Jeffersonian Institute in Washington DC. After consulting for him on a...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.