SERIALE Faqja 1

 • Mrs. Sidhu Investigates

  e premte

  24.5.24

  22:00

  Mrs. Sidhu Investigates

  Mrs Sidhu Investigates (2023)

  Mrs. Sidhu is a caterer with a taste for solving mysteries. Her sleuthing turns into an unofficial partnership with dour DCI Burton, who reluctantly accepts that together they make the perfect pairing to fight crime.

 • Ultraviolet

  e premte

  24.5.24

  22:00

  Ultraviolet

  Ultraviolet (2017)

  With the support of her group of friends, Ola Serafin’s intelligence and passion for solving criminal whodunits become even more effective tool for administering justice to felons against whom the police have proved...

 • Flakët e fatit

  e premte

  24.5.24

  22:00

  Flakët e fatit

  Le Bazar de la Charité (2019)

  Flaket qe ndryshuan jeten e tyre...Lulet qe lulezuan nga hiri i zjarrit...Nje histori per te gjetur veten, per te mbijetuar, per te kerkuar drejtesi dhe dashurine e vertete...Fati i tre grave krejtesisht te ndryshme...

 • Mendje Kriminale

  e premte

  24.5.24

  22:00

  Mendje Kriminale

  Criminal Minds XIII. (2017)

  Based in Quantico, Virginia, the Behavioral Analysis Unit (B.A.U.) is a subsection of the F.B.I. Called in by local Police departments to assist in solving crimes of a serial and/or extremely violent nature where the...

 • Boss

  e premte

  24.5.24

  22:00

  Boss

  Boss (2011)

  Mayor Tom Kane, diagnosed with a dementia disorder, struggles to keep his grip on power in Chicago.

 • Deadly Tropics

  e premte

  24.5.24

  22:06

  Deadly Tropics

  Tropiques criminels (2021)

  On the Caribbean island of Martinique, in the middle of the tropics, several mysterious murders occur. Now it is up to the two investigators Mélissa Sainte-Rose and Gaëlle Crivelli to solve the case - even if the two...

 • Intrigat e pushtetit

  e premte

  24.5.24

  22:10

  Intrigat e pushtetit

  House of cards 2 (2013)

  Pasi publikimi i të dhënave të Shtëpisë së Bardhë shtyn kryeprokuroren të pyesë terapistin me të cilin Uokeri dhe zonja e parë u konsultuan për martesën e tyre, Uokeri akuzon Frensisin se po e dëmton e ndërpret çdo...

 • Henry Danger

  e premte

  24.5.24

  22:10

  Henry Danger

  Henry Danger (2014)

  Piper tries to join a Captain Man fan club, while Henry deals with an annoying supervillain.

 • Kolo sreće

  e premte

  24.5.24

  22:15

  Kolo sreće

  Kolo sreće (2021)

  Kako se menja čovek, a kako njegovo okruženje kada se obogati preko noći? Priča koja nikoga neće ostaviti ravnodušnim “Kolo sreće” konačno će se zavrteti 6. septembra na Prvoj I emitovaće se svakog radnog dana u 21...

 • Resurrection: Ertugrul

  e premte

  24.5.24

  22:20

  Resurrection: Ertugrul

  Diriliş: Ertuğrul (2014)

  This series is about the Turkish warrior Ertugrul from the 13th century, one of the most famous warriors of his time and also the father of Osman (the founder of the Ottoman Empire). He is an ambitious man who wants...

 • Yu Gi Oh

  e premte

  24.5.24

  22:20

  Yu Gi Oh

  Yu Gi Oh Duel Monsters (2000)

  Këto janë aventurat e Jugit, djaloshit të drojtur që zbuloi Enigmën e Mijëvjeçarit dhe fitoi energji magjike. Ai do të bashkohet me miqtë e tij për të parandaluar kthimin e Lojës së Hijeve.

 • Koha e migrimit

  e premte

  24.5.24

  22:25

  Koha e migrimit

  Göç Zamani (2016)

  Historia e një nëne dhe e fëmijëve të saj që detyrohen të migrojnë nga fshati në qytet.

 • Avatar - Mjeshtri i Elementeve

  e premte

  24.5.24

  22:25

  Avatar - Mjeshtri i Elementeve

  Avatar: The Last Airbender (2024)

  Kur treshja e miqve përfundon në Botën e Shpirtrave për një mision shpëtimi përballen me kërcënime vdekjeprurëse, kujtime të dhimbshme dhe me një krijesë të mistershme.

 • Vajza Me Emrin Feriha

  e premte

  24.5.24

  22:30

  Vajza Me Emrin Feriha

  Adını Feriha Koydum (2011)

  Poor watchman's beautiful daughter who's often teased by people about her financial conditions becomes friends with highly rich people & falls in love with the most famous & rich guy in Turkey; Who's unaware about her...

 • Skllave e Fatit

  e premte

  24.5.24

  22:30

  Skllave e Fatit

  Güverci̇n (2019)

  Bediri shkon në varrin e Ahmetit. Çfarë do t'i premtojë ai shokut të tij të ngushtë? Kenani e fton Zylyfin në një darkë të rëndësishme në hotel, por çfarë do të bëjë Kevsaja? A do të funksionojë plani i saj për të...

Emri « 1 2 3 ... 276 277 278 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.