SERIALE Faqja 1

 • Narcos

  e mërkurë

  24.4.24

  19:00

  Narcos

  Narcos (2017)

  Narcos tells the true-life story of the growth and spread of cocaine drug cartels across the globe and attendant efforts of law enforcement to meet them head on in brutal, bloody conflict. It centers around the...

 • Love & Death

  e mërkurë

  24.4.24

  20:01

  Love & Death

  Love & Death (2023)

  After a surprisingly charged moment at a church volleyball match, Candy proposes that she and Allan have an affair. Though he initially refuses, the pair soon begin strategizing their secret arrangement.

 • Kamp Koral: SpongeBob's Under Years

  e mërkurë

  24.4.24

  20:35

  Kamp Koral: SpongeBob's Under Years

  Kamp Koral: SpongeBob's Under Years (2021)

  The campers have a demolition derby under Lake Yuckymuck.

 • Love & Death

  e mërkurë

  24.4.24

  20:57

  Love & Death

  Love & Death (2023)

  As their affair continues, Candy fears that she and Allan are at risk of breaking their first rule - no feelings. Later, Candy bristles at news that Allan and Betty have signed up for a Christian marriage retreat.

 • Spartacus: Blood and Sand

  e mërkurë

  24.4.24

  21:30

  Spartacus: Blood and Sand

  Spartacus: Blood and Sand (2013)

  Watch the story of history's greatest gladiator unfold with graphic violence and explicit sex. This is Spartacus.

 • Love & Death

  e mërkurë

  24.4.24

  21:52

  Love & Death

  Love & Death (2023)

  A sense of normalcy returns after Candy is forced to take stock of her own marriage, but Pat soon makes a discovery that leads him to seek answers from Sherry.

 • Sulejmani i Madhërishëm

  e mërkurë

  24.4.24

  23:30

  Sulejmani i Madhërishëm

  Muhtesem Yüzyil (2011)

  Sulejmani i Madhërishëm është një tenelovele historike turke.

 • Narcos

  e enjte

  25.4.24

  02:25

  Narcos

  Narcos (2017)

  Narcos tells the true-life story of the growth and spread of cocaine drug cartels across the globe and attendant efforts of law enforcement to meet them head on in brutal, bloody conflict. It centers around the...

 • Më afer

  e enjte

  25.4.24

  05:05

  Më afer

  Close Up (2017)

  Intervista me yjet më të mëdhenj të Hollivudit dhe fakte interesante nga bota e filmit ...

 • Mjeshtrat amerikanë: Xhoni Karson

  e enjte

  25.4.24

  05:09

  Mjeshtrat amerikanë: Xhoni Karson

  Johnny Carson King Of Late Night (1985)

  Xhoni Karson ja kushtoi gjithë jetën komedisë. Ai ishte një yll televiziv, pa dyshim personi më i njohur në SHBA, i cili ia doli duke qenë vetvetja... Por kur fikeshin dritat e skenës, ai donte të vetëm të flinte......

 • Spartacus: Blood and Sand

  e enjte

  25.4.24

  05:30

  Spartacus: Blood and Sand

  Spartacus: Blood and Sand (2013)

  Watch the story of history's greatest gladiator unfold with graphic violence and explicit sex. This is Spartacus.

 • Më afer

  e enjte

  25.4.24

  05:30

  Më afer

  Close Up (2013)

  Intervista me yjet më të mëdhenj të Hollivudit dhe fakte interesante nga bota e filmit ...

 • Mjeshtrat amerikanë: Xhoni Karson

  e enjte

  25.4.24

  06:15

  Mjeshtrat amerikanë: Xhoni Karson

  Johnny Carson King Of Late Night (1985)

  Xhoni Karson ja kushtoi gjithë jetën komedisë. Ai ishte një yll televiziv, pa dyshim personi më i njohur në SHBA, i cili ia doli duke qenë vetvetja... Por kur fikeshin dritat e skenës, ai donte të vetëm të flinte......

 • Më afer

  e enjte

  25.4.24

  06:15

  Më afer

  Close Up (2017)

  Intervista me yjet më të mëdhenj të Hollivudit dhe fakte interesante nga bota e filmit ...

 • Më afer

  e enjte

  25.4.24

  06:40

  Më afer

  Close Up (2018)

  Intervista me yjet më të mëdhenj të Hollivudit dhe fakte interesante nga bota e filmit ...

Emri « 1 2 3 4 5 6 7 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.