SERIALE Faqja 1

 • STOP

  e premte

  1.7.22

  20:05

  STOP

  Stop

  emision special satiro-investigativ nga Saimir Kodra dhe Gentian Zenelaj LIVE (Nj takim special me te qeshura pafund)

 • Fiks fare Festiv

  e premte

  1.7.22

  20:10

  Fiks fare Festiv

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

 • AKREPI - Serial Turk

  e premte

  1.7.22

  20:20

  AKREPI - Serial Turk

 • Me ler te flas

  e premte

  1.7.22

  21:00

  Me ler te flas

  Më lër të flas

  "Më liii të flaaass"... epo, tani mund të flasin! Janë vëllezërit më të përfolur dhe në këtë program planifikojnë të jenë po aq të pacensuruar sa në përditshmëri, prandaj as ne nuk e parashikojmë dot se çfarë do të...

 • Molla e Ndaluar - Serial Turk

  e premte

  1.7.22

  21:00

  Molla e Ndaluar - Serial Turk

 • Zonë e lirë

  e premte

  1.7.22

  21:00

  Zonë e lirë

  Zonë e lirë

  Talk-show nga Arian Cani ne programin ku te gjithe perpiqen te jene vertete te lire. Intervista, aktualitet, humor, muzike, quize me shume protagoniste te ngjarjeve apo ndodhive te ndryshme qe na rrethojne ne jeten...

 • Fara e flliqt

  e premte

  1.7.22

  21:30

  Fara e flliqt

  Fara e Flliqt (2020)

  Liridoni & Gixha vijnë me fragmente të ndryshme, ironi, humor, fjalor tjetër, por mbi të gjitha plot situata komike.

 • Krah për krah

  e premte

  1.7.22

  22:00

  Krah për krah

 • Prive

  e premte

  1.7.22

  22:00

  Prive

  Prive

  Emisioni i showbizit nr.1 në vend me Liberta Spahiu, çdo javë hap dyert në botën e yjeve tanë duke sjellë intervistat, reportazhet më pikante rreth të rejave të tyre

 • Friends

  e premte

  1.7.22

  23:05

  Friends

  Friends (1994)

  Rejcell nderron mendje per lidhjen e saj me Denin per shkak te marredhenies se tij me motren. Fibi eshte e vendosur te shperndaje gezim ne gjithe qytetin duke mbledhur ndihma, por ajo nevrikoset kur njerezit i hedhin...

 • Zonë e lirë

  e premte

  1.7.22

  23:10

  Zonë e lirë

  Zonë e lirë

  Talk-show nga Arian Cani ne programin ku te gjithe perpiqen te jene vertete te lire. Intervista, aktualitet, humor, muzike, quize me shume protagoniste te ngjarjeve apo ndodhive te ndryshme qe na rrethojne ne jeten...

 • Dashuri dhe Urrejtje

  e shtunë

  2.7.22

  00:20

  Dashuri dhe Urrejtje

  Aşk ve Mavi (2016)

  Mavi përpiqet të vrasë burrin që ajo mendon se është vrasësi i vëllait të saj në ditën e tyre të martesës, edhe pse Aliu nuk është vrasësi, ai qëndroi në burg për 12 vjet për të mbrojtur vrasësin e vërtetë.

 • Gymysh

  e shtunë

  2.7.22

  01:00

  Gymysh

 • STOP

  e shtunë

  2.7.22

  01:00

  STOP

  Stop

  Nje emision satiro-investigativ me probleme te ndryshme te qytetareve, te cilet kerkojne zgjidhje per hallet e tyre dhe tema sociale nga realiteti shqiptar dhe kamerat e fshehta, ku impakti eshte i padiskutueshem ne...

 • Fiks fare

  e shtunë

  2.7.22

  01:00

  Fiks fare

  Fiks Fare

  Programi i pare investigativ ne median shqiptare fokusuar ne korrupsionin e padrejtesite, trafikimin e abuzimet me pushtetin te cdo qeverie ne pushtet, problemet ekonomike, sociale, hallet e ndryshme te njerezve, etj....

Emri « 1 2 3 ... 16 17 18 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.