SERIALE Faqja 1

 • X-FACTOR Albania

  e premte

  23.2.24

  21:00

  X-FACTOR Albania

  X Factor Albania (2012)

  Talent-show me emocionues i globit. Spektakli qe i shnderron talentet ne yjet e muzikes. Audicione dritheruese, emocionet unike te skenes, performanca spektakolare, juri brilante me superstaret e muzikes shqiptare por...

 • Hallakamë

  e shtunë

  24.2.24

  05:00

  Hallakamë

  Hallakamë

 • Ora e Pasditës

  e shtunë

  24.2.24

  06:10

  Ora e Pasditës

  Ora e Pasdites

  Emisioni i pasdites me unik ne vend ku ju sjell kronika mbi te rejat inovative, krijimet e te rinjeve, te arriturat kulturore, kuriozitete, te ftuar e receta ditore.

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e shtunë

  24.2.24

  14:05

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  e shtunë

  24.2.24

  15:05

  “QEFE QEFE KJO DYNJA”

  Qejfe qejfe kjo dynja

  Muzikë, momente të këndëshme dhe emocione të pafundme do ketë sonte në “Qejfe Qejfe kjo dynja” nga ora në RTV21. Emra të njohur të skenës shqiptare do e lartësojnë figurën e Qamilit të vogël. “Qejfe Qefje kjo dynja”...

 • Ora e Pasditës

  e shtunë

  24.2.24

  16:05

  Ora e Pasditës

  Ora e Pasdites

  Emisioni i pasdites me unik ne vend ku ju sjell kronika mbi te rejat inovative, krijimet e te rinjeve, te arriturat kulturore, kuriozitete, te ftuar e receta ditore.

 • KENGE MOJ - Show

  e shtunë

  24.2.24

  17:00

  KENGE MOJ - Show

  Këngë moj (2020)

  Një format televiziv origjinal qe do te kete ne bosht te tij muziken shqiptare.Spektakli synon te realizoje nje udhetim ne te gjithe pejsazhin muzikor shqiptar.

 • Studio A

  e shtunë

  24.2.24

  17:25

  Studio A

  Studio A

  Emisioni i pasditës në ATV nga Adelina Hasani.

 • Veç kesh

  e shtunë

  24.2.24

  20:00

  Veç kesh

  Veç kesh

 • Oxygen

  e shtunë

  24.2.24

  20:45

  Oxygen

  Oxygen

 • Veç kesh

  e shtunë

  24.2.24

  21:00

  Veç kesh

  Veç kesh

 • Veç kesh

  e diel

  25.2.24

  01:35

  Veç kesh

  Veç kesh

 • Veç kesh

  e diel

  25.2.24

  02:35

  Veç kesh

  Veç kesh

 • X-FACTOR Albania

  e diel

  25.2.24

  09:00

  X-FACTOR Albania

  X Factor Albania (2012)

  Talent-show me emocionues i globit. Spektakli qe i shnderron talentet ne yjet e muzikes. Audicione dritheruese, emocionet unike te skenes, performanca spektakolare, juri brilante me superstaret e muzikes shqiptare por...

 • Veç kesh

  e diel

  25.2.24

  09:00

  Veç kesh

  Veç kesh

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.