SERIALE Faqja 1

 • Seriali "Rrugëve"

  e premte

  23.2.24

  20:45

  Seriali "Rrugëve"

  Rrugët

  “Rrugët” ka për personazhe kryesore karakterin e Jetonit që luhet nga aktori tashmë i dëshmuar në disa projekte kinematografike Halil Budakova, që është një polic hetues i krimeve të rënda në Kosovë, i cili është në...

 • Velvet

  e premte

  23.2.24

  22:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • Fundi

  e premte

  23.2.24

  23:35

  Fundi

  Son (2012)

  Aylin eshte nje grua qe ka gjithcka ne jete dhe eshte e lumtur. Gjithcka ndryshon diten kur ajo percjell bashkeshortin ne aeroport Sa e veshtire eshte ti besosh gjithkujt!? A do te shkonit deri ne fund, per te gjetur...

 • "Lulet e Braktisura"

  e shtunë

  24.2.24

  00:15

  "Lulet e Braktisura"

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Eylül is a 16 year old girl sexually harassed by her stepfather, yet her mother did not believe her and she took Eylül to the orphanage, and left her daughter there. Then Eylül become friends with the girls in the...

 • Velvet

  e shtunë

  24.2.24

  01:00

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • Çukur

  e shtunë

  24.2.24

  04:15

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Fundi

  e shtunë

  24.2.24

  10:30

  Fundi

  Son (2012)

  Aylin eshte nje grua qe ka gjithcka ne jete dhe eshte e lumtur. Gjithcka ndryshon diten kur ajo percjell bashkeshortin ne aeroport Sa e veshtire eshte ti besosh gjithkujt!? A do te shkonit deri ne fund, per te gjetur...

 • Çukur

  e shtunë

  24.2.24

  12:30

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Velvet

  e diel

  25.2.24

  00:05

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

 • Çukur

  e diel

  25.2.24

  03:45

  Çukur

  Çukur (2016)

  Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje "mbreterie". Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se "Cukur" eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e...

 • Fundi

  e diel

  25.2.24

  05:30

  Fundi

  Son (2012)

  Aylin eshte nje grua qe ka gjithcka ne jete dhe eshte e lumtur. Gjithcka ndryshon diten kur ajo percjell bashkeshortin ne aeroport Sa e veshtire eshte ti besosh gjithkujt!? A do te shkonit deri ne fund, per te gjetur...

 • Fundi

  e diel

  25.2.24

  08:40

  Fundi

  Son (2012)

  Aylin eshte nje grua qe ka gjithcka ne jete dhe eshte e lumtur. Gjithcka ndryshon diten kur ajo percjell bashkeshortin ne aeroport Sa e veshtire eshte ti besosh gjithkujt!? A do te shkonit deri ne fund, per te gjetur...

 • JETE E PALIGJSHME - Serial

  e diel

  25.2.24

  21:00

  JETE E PALIGJSHME - Serial

  Vivir sin Permiso (2018)

  When a Galician shipper and drug lord hiding his Alzheimer's disease plans to retire, his second-in-command plots to steal the empire from the heir.

 • Seriali "Rrugëve"

  e diel

  25.2.24

  21:20

  Seriali "Rrugëve"

  Rrugët

  “Rrugët” ka për personazhe kryesore karakterin e Jetonit që luhet nga aktori tashmë i dëshmuar në disa projekte kinematografike Halil Budakova, që është një polic hetues i krimeve të rënda në Kosovë, i cili është në...

 • Velvet

  e diel

  25.2.24

  22:35

  Velvet

  Galerías Velvet (2013)

  Nje perandori e ndertuar me mendafsh, sensualitet dhe joshje. Ne fundin e viteve 1950 ne Madrid, ne epoken e arte te "Haute couture", ekziston nje perendori veshjesh, ku cdokush duhet te beje blerje ne te, te pakten...

Emri « 1 2 » Mbiemri
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.