SERIALE

 • Brooklyn Nine-Nine

  e martë

  25.1.22

  12:05

  Brooklyn Nine-Nine

  Brooklyn Nine-Nine (2014)

  një detektiv i pa përvojë por i talentuar, i cili punon në NYPD(Departamenti i Policisë në New York) në zonën 99-të të Brooklyn. Sapo fillon punën, ai nis konfliktin me komandantin e tij të ri Kapitenin Ray Holt, një...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.