SERIALE

 • Lule të vetmuara.

  e shtunë

  2.7.22

  04:00

  Lule të vetmuara.

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Nje drame familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, te cilat do te mesojne si te perballojne jeten krejtesisht te vetmuara, te dashurojne, te bejne gabime, te rrezohen, te poshterohen, te ringrihen dhe te...

 • Lule të vetmuara.

  e shtunë

  2.7.22

  06:05

  Lule të vetmuara.

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Nje drame familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, te cilat do te mesojne si te perballojne jeten krejtesisht te vetmuara, te dashurojne, te bejne gabime, te rrezohen, te poshterohen, te ringrihen dhe te...

 • Riviera

  e shtunë

  2.7.22

  10:00

  Riviera

  Riviera (2017)

  Vejusha e re e një miliarderi bankier, që vdiq gjatë një shpërthimi në një jaht luksoz, zbulon se burri i saj nuk i ndjerë nuk ishte personi që mendonte.

 • I Pabese

  e shtunë

  2.7.22

  20:10

  I Pabese

  Sadakatsiz (2020)

  E tradhetuar nga bashkeshorti, jeta e saj "shembet" kur zbulon se prej 2 vitesh ka jetuar ne nje rrjet genjeshtrash dhe mashtrimesh! Drama e nje gruaje qe refuzon te jete viktime e jetes se saj! Seriali dramatik qe...

 • I Pabese

  e diel

  3.7.22

  02:00

  I Pabese

  Sadakatsiz (2020)

  E tradhetuar nga bashkeshorti, jeta e saj "shembet" kur zbulon se prej 2 vitesh ka jetuar ne nje rrjet genjeshtrash dhe mashtrimesh! Drama e nje gruaje qe refuzon te jete viktime e jetes se saj! Seriali dramatik qe...

 • Lule të vetmuara.

  e diel

  3.7.22

  04:20

  Lule të vetmuara.

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Nje drame familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, te cilat do te mesojne si te perballojne jeten krejtesisht te vetmuara, te dashurojne, te bejne gabime, te rrezohen, te poshterohen, te ringrihen dhe te...

 • I Pabese

  e diel

  3.7.22

  20:05

  I Pabese

  Sadakatsiz (2020)

  E tradhetuar nga bashkeshorti, jeta e saj "shembet" kur zbulon se prej 2 vitesh ka jetuar ne nje rrjet genjeshtrash dhe mashtrimesh! Drama e nje gruaje qe refuzon te jete viktime e jetes se saj! Seriali dramatik qe...

 • I Pabese

  e hënë

  4.7.22

  02:00

  I Pabese

  Sadakatsiz (2020)

  E tradhetuar nga bashkeshorti, jeta e saj "shembet" kur zbulon se prej 2 vitesh ka jetuar ne nje rrjet genjeshtrash dhe mashtrimesh! Drama e nje gruaje qe refuzon te jete viktime e jetes se saj! Seriali dramatik qe...

 • Lule të vetmuara.

  e hënë

  4.7.22

  09:30

  Lule të vetmuara.

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Nje drame familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, te cilat do te mesojne si te perballojne jeten krejtesisht te vetmuara, te dashurojne, te bejne gabime, te rrezohen, te poshterohen, te ringrihen dhe te...

 • Lule të vetmuara.

  e hënë

  4.7.22

  16:35

  Lule të vetmuara.

  Kirgin Çiçekler (2015)

  Nje drame familjare dhe njerezore e disa vajzave jetime, te cilat do te mesojne si te perballojne jeten krejtesisht te vetmuara, te dashurojne, te bejne gabime, te rrezohen, te poshterohen, te ringrihen dhe te...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.