From the first car exhibition in Switzerland in 1905 to the international event of nowadays, the Geneva International Motor Show is one of the top five events in the industry worldwide not to be missed.

Transmetimet në kanale:

RTK 1  

Episodi vijues:

e shtunë
13:30
MOTOR SHOW DW
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.