poster

Die Affäre Borgward

Die Affäre Borgward (2018)

Biografi, Dramë, Histori | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.6/10

PëRMBLEDHJE

The story of the rise and fall of the West German Borgward car manufacturing company and its founder Carl Friedrich Wilhelm Borgward a German engineer and designer.

Fotot

Die Affäre BorgwardDie Affäre BorgwardDie Affäre BorgwardDie Affäre BorgwardDie Affäre Borgward

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.