Vlerësimi: 6.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6/10

PëRMBLEDHJE

Alec Baldwin, Emilio Estevez. Një mosbindje civile përshkallëzohet keqas kur një grup të pastrehësh refuzojnë të largohen nga Biblioteka publike, për t'i shpëtuar temperaturave të ulëta që kanë kapluar vendin.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Teza (2008)

  image
  The Ethiopian intellectual Anberber returns to his native country during the repressive totalitarian regime of Haile Mariam Mengistu and the recognition of his...
 • Dielli i asaj mbrëmje (2009)

  image
  Një fermer i moshuar tenesian kthehet në fshatin e tij dhe duhet të përballohet me tradhëtinë e familjës, shfaqjen e armikut të vjetër dhe me humbjen e fermës së...
 • When Day Breaks (2012)

  image
  The story of a retired music professor, Misha Brankov, who under unusual circumstances discovers his true origins. At the place where once stood a Nazi...
 • Lufta u krye (2010)

  image
  Pas bombardimit të Kosovës më 1999, familja Rahmani me tre fëmijë emigron në Zvicër. Pas shumë vitesh në shtëpi të re, deportim i mundëshëm e pret familjen....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.