Fotot

Village of the Damned

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Gjiri i epidemisë (2012)

  image
  Will Rogers, Kristen Connolly. Banorët e një qyteze bregdetare, përjetojnë një tmerr të vërtetë kur një virus që përhapet përmes ujit pushton mendjet dhe trupat e...
 • Supernova (2000)

  image
  Supernova chronicles the search and rescue patrol of a medical ship in deep space in the early 22nd century and its six-member crew which includes a Captain and...
 • Errësira e thellë (2000)

  image
  V.Diesel. Ata ishin të vetmit që mbijetuan në planetin e largët e pa jetë. Mes tyre, një kriminel, i cili pas zhdukjes së diellit do të luftoje krijesat e...
 • eXistenZ (1999)

  image
  A game designer on the run from assassins must play her latest virtual reality creation with a marketing trainee to determine if the game has been damaged.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.