poster

Bad Dreams

Bad Dreams (1988)

Horror, Thriller | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 1.8/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

In the mid-'70s, a cult group called Unity Field commits mass suicide, but a young girl survives. After being in a coma for thirteen years she wakes up in a psyche ward, not remembering the incident. The psychiatrist tries to help her remember, but she begins seeing the leader of the cult talking to her from the grave, and the other members of her therapy group begin to commit suicide around her. Or is it suicide?

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Forsaken: Desert Vampires (2001)

  image
  Sean is driving cross-country to deliver a vintage Mercedes and attend his sister's wedding when he picks up hitchhiker Nick, who just happens to be a vampire...
 • Dhomë e lirë (2007)

  image
  K.Backinsale, L.Wilson. David dhe Amy Fox jane në prag të divorcit. Ky është udhëtimi i fundit qe po bëjnë bashkë, dhe gjithçka vazhdon ters: makina e tyre pëson...
 • Trashëgimtari i të ligës (2012)

  image
  Christian Slater, Ambyr Childers. Ndërkohë që përpiqen të zbulojnë të kaluarën misterioze të qytezës së tyre, një grup adoleshentësh pa e kuptuar çlirojnë një...
 • Deri në vdekje (2021)

  image
  Një grua lihet e prangosur me burrin e saj të vdekur si pjesë e një komploti të sëmurë hakmarrjeje. Në pamundësi për të hequr prangat, ajo duhet të mbijetojë pasi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.