PëRMBLEDHJE

Matthias Pritschke has a problem: His children dislike him, his wife wants a divorce and he sucks in his job. Then his lost twin brother Tom turns up with a cunning plan in tow...

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.