Vlerësimi: 7.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(35 Voto)

PëRMBLEDHJE

Mbretëresha Elizabeta II dhe reagimi i familjes mbretërore pas vdekjes së princeshës Diana. Helen Mirren, fituese e çmimit Oskar.

Fotot

MbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbretereshaMbreteresha

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Teknologji me pjese kembimi (2015)

  image
  Bazuar në ngjarje të vërtetë. Katër gjimnazistë hispanikë pa eksperiencë, pa para dhe vetëm me mbështetjen e një mësuesi zëvendësues në shkollë, arrijnë të...
 • Eksperimenti i Milgramit (2015)

  image
  Peter Sarsgaard, Winona Ryder. Historia e vërtetë e eksperimeteve të diskutueshme të psikologut S. Milgram. Duke marrë shkas nga ngjarjet e Holokaustit, ai u...
 • Shpëthimi I Linkolnit (2013)

  image
  Historia e vërtetë mbi Abraham Linkolnin dhe truprojën e tij, marshalin amerikan Vord Hil Lamon. Ky film unik është zbukuruar me lokacionet që janë të krijuara në...
 • Mrs. Lowry and Son (2019)

  image
  A portrait of the artist L.S. Lowry and the relationship with his mother, who tries to dissuade him from pursuing his passion.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.