Vlerësimi: 5.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(21 Voto)

PëRMBLEDHJE

Barbie is starting her sophomore year and everything changes when she gets a special diary that grants her wishes.

Fotot

Ditari i BarbitFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLFoto: SUPER RTLDitari i Barbit

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Enchanted Tales: Noah's Ark (1995)

  image
  In Pharaoh's land, Noah lives with his loving family and is warned by God that a great flood will ruin everything. So he sets out to collect two animals of each...
 • Princesha e vogël (1996)

  image
  Një princeshë e vogël, jeton në një kështjellë me shumë kafshë e oborrtarë. Ajo është shumë lozonjare dhe çdo ditë i përfshin të gjithë në aventura pa fund.
 • Princesha Emi (2019)

  image
  Emi, është një vajzë si gjithë të tjerat, por me dy ndryshime të vogla. Emi është një princeshë e vërtetë dhe falë një libri magjik ajo mund të flasë me kuajt....
 • Miq përgjithmonë (2009)

  image
  Miushi Xhoni vendos të largohet nga telashet e qytetit drejt fshatit, për pak qetësi. Por atje njihet me miqtë e tij të rinj, Valdemarin dhe gjelin Franc. Humbja...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.