poster

The Mummy Lives

The Mummy Lives (1993)

Dramë, Horror | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Gerry O'Hara

Vlerësimi: 3.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

Fotot

The Mummy LivesThe Mummy LivesThe Mummy LivesThe Mummy LivesThe Mummy LivesThe Mummy LivesThe Mummy LivesThe Mummy Lives

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Texas Chain Saw Massacre (1974)

  image
  En route to visit their grandfather's grave (which has apparently been ritualistically desecrated), five teenagers drive past a slaughterhouse, pick up (and...
 • Masakra e Teksasit 7 (2013)

  image
  Alexandra Daddario, Scott Eastwood. Shumë vite pas masakrës së Teksasit, një vajzë e re dhe miqtë e saj shkojnë në një shtëpi që ajo sapo e ka trashëguar, pa e...
 • Fright Night (1985)

  image
  For young Charley Brewster, nothing could be better than an old horror movie late at night. Two men move in next door, and for Charley with his horror movie...
 • 32 Malasana Street (2020)

  image
  Një famile shpërngulet në një shtëpi të re për të jetuar ëndrrën e një qyteti të madh. Një shtëpi ku ëndërrat shëndërrohen në ankthe.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.