PëRMBLEDHJE

Një qenie vdekjeprurëse nga hapësira rrëzohet pranë një qyteti të vogël dhe fillon të konsumojë të gjithë njerëzit që i dalin përpara. Paniku pason ndërsa shkencëtarët e qeverisë në hije përpiqen të frenojnë krijesën e tmerrshme.

Fotot

NjollaNjollaNjollaNjollaNjollaNjollaNjollaNjollaNjollaNjolla

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.