Vlerësimi: 6.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 9.4/10
(33 Voto)

PëRMBLEDHJE

Liana dhe Tereza janë 2 luleshitëse dhe kanë pasion për këngën. Një ditë gjejnë një diamant dhe në pyll njihen me Melodinë. Ajo u tregon historinë e Kështjellës së Diamanteve, mbretëria e muzikës, që kërcënohet nga një zonjë e ligë.

Fotot

(C) Entert. Rights(C) Entert. Rights(C) Entert. Rights

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Barbi: Përrallë Sirene 2 (2011)

  image
  Sirena Merliha, princesha juaj më e dashur rikthehet përsëri. Ajo do të udhëtojë shumë larg, mes oqenave, për të marr pjesë në një tjetër konkurs së sërfi, në...
 • Arlo Djali Aligator (2021)

  image
  Njihuni me Arlon, një krijesë gjysëm djalë dhe gjysëm Aligator. Një ditë ai niset drejt Nju Jorkut, për të kërkuar babain. Rrugës, Arlo njihet me shumë miq të...
 • Mulan 2 (2004)

  image
  Legjenda e Fan Mulanit, vajzes qe shpetoi perandorin ne Kine, vazhdon. Mushu Dragoi i vogel qe shoqeroi Mulanin ne historine e pare tani ndihet ne nje siklet....
 • Legjenda e Ozit: Kthimi i Dorotisë (2013)

  image
  Dorotia rikthehet në një tjetër udhëtim magjik në botën e bukur të Ozit, për ta shpëtuar atë dhe për të rikthyer lumturinë e qetësinë në Qytetin e Smeraldit, pasi...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.