PëRMBLEDHJE

A seemingly respectable pillar of the community hides sickening secrets within the walls of her family home.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Komisari i dritës (1966)

  image
  Luftëtari i brigadave partizane, Dritan Shkaba, ngarkohet me detyrë që të hapë shkolla në fshatrat e Mirditës. Por ai do të hasë vështirësi nga forcat që përpiqen...
 • The Unloved (2009)

  image
  Lucy is eleven years old. Having been neglected by her estranged mother and father, she is placed in a children's home. Through her eyes, we follow Lucy's...
 • Një kalë për Aleksin (2014)

  image
  Një aventurë besimi, dashurie dhe frymëzimi. Ndonjëherë jeta jote ndryshon krejt papritur. Pikërisht aty ku ti beson më pak, do të gjesh shpëtimin tënd...
 • Red Like the Sky (2006)

  image
  The film is inspired by the true story of Mirco Mencacci, one of the most gifted Italian sound editors working today, who happens to be blind. A small village in...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.