PëRMBLEDHJE

Two fraternity pledges go to a sleazy bar looking for strippers to entertain their college friends. They have problems with transportation, Biker gangs, and worst of all, the staff of the bar, all of whom seem to be vampires, with Grace Jones playing the head vampire.

Fotot

VampVampVampVampVampVamp

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • E mbinatyrshme (2019)

  image
  Një grua që i frikësohet dhuntisë së saj për të folur me shpirtrat, është e vetjma që mund të shpëtojë një vajzë të vogël nga magjitë e një ylli roku me besime...
 • Repossessed (1990)

  image
  It's been some time since Father Jebedaiah Mayii exorcised the devil from little Nancy Aglet, but now Nancy has grown up and has a family, the demon returns and...
 • Shaitan's Warrior (2006)

  image
  Trouble usually starts when the power falls into the wrong hands. That's how the book that hides an ancient evil fell to Stanislav. It does not matter whether...
 • Ky është fundi (2013)

  image
  James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen. Miqesia e gjashtë shokëve, rrezikon të shkatërrohet kur ata bllokohen në një shtëpi dhe evente kataklizmike fillojnë të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.