poster

Imaginary

Imaginary (2024)

Horror | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jeff Wadlow

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 7.3.24

PëRMBLEDHJE

Një grua kthehet në shtëpinë e saj të fëmijërisë për të zbuluar se miku imagjinar që la pas është shumë i vërtetë dhe i pakënaqur që e braktisi atë.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.