Vlerësimi: 4.6/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8.5/10
(33 Voto)

PëRMBLEDHJE

It started when five people agreed to spend one night in a haunted house . . . What began as an evening of fun a harmless scares in exchange for one million dollars to anyone who stayed the night--and survived--soon turned into a night of terror. Years later, several more people risk their lives in search of a cursed statue of Baphomet, a relic worth millions that will come at the cost of their souls. Now, the terror begins when the doomed Return to House on Haunted Hill

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Enigma: Loja Vazhdon (2017)

  image
  Kur viktima te shumta gjenden ne qytet, te gjitha provat cojne tek nje njeri: Xhon Kremer, njeriu qe njihet si vrasesi famekeq "Enigma", i cili mendohet se ka...
 • Mos merr frymë (2016)

  image
  Duke shpresuar se do të gjejnë shumë para, dy djem dhe një vajzë futennë shtëpinë e një njeriu të verbër, pa e ditur se ai nuk është aspak aq i paaftë sa duket...
 • Konflikt Interesi (1998)

  image
  Avokati Rik Magruder kalon një aventurë me Mallori Dos. Më pas, rastësisht, ai mëson se babai i saj Diksoni e kërcënon Mallorin dhe kështu ai vë në dispozicion...
 • The Order (2003)

  image
  Alex Bernier (Ledger) is a member of an arcane order of priests known as Carolingians. When the head of the order dies, Alex is sent to Rome to investigate...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.