poster

The Strange One

The Strange One (1957)

Dramë, Film-Noir | Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Regjia: Jack Garfein

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.9/10

PëRMBLEDHJE

Students faced with an ethical dilemma about the dehumanization associated with the tradition of hazing, at a military college in the Southern United States, take matters in their own hands.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.