poster

Trans - I Got Life

Trans - I Got Life (2021)

Dokumentar | Gjermani

Vlerësimi: 6.7/10

PëRMBLEDHJE

We accompany a world-renowned transgender surgeon and his patients, each in a different stage of gender reassignment. A film full of feeling that unfolds the full spectrum and radicalness of this transition.

Fotot

Trans - I Got LifeTrans - I Got LifeTrans - I Got LifeTrans - I Got LifeTrans - I Got Life

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.