Vlerësimi: 7.2/10
Vlerësimi i përdoruesit: 8/10
(3 Voto)

PëRMBLEDHJE

Big Cat Wars will showcase an incredibly unique stock footage sequence of a moment when a predator on predator conflict turns deadly.

Aktorët
Skenaristi:
Narratori: Rino Romano

Fotot

Cat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. CheetahCat Wars: Lion vs. Cheetah

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Katërputroshët - Udhërrëfyesit specialë 2 (2018)

  image
  Dokumentar fitues i 8 çmimeve kinematografike... Në qëndër janë 6 qenushë, të cilët do të trajnohen për 20 muaj. Por vetëm më i miri do t'ia dalë që të bëhet një...
 • Parada e qenve (2008)

  image
  Një sfilatë e rrallë mode... Parada e qenve të mëdhenj... Si lindi kjo sfilatë në rrugët e Santa Barbabarës në Amerikë? Cilët janë qentë e famshëm që kanë...
 • On the Yeti Trail (2014)

  image
  For the first time in over a century, Yeti legends and personal accounts have become the subject of scientific studies. Does the Yeti really exist? Fascinating...
 • Africa's Super Snake (2017)

  image
  In Kwa Zulu Natal, South Africa, she's greatly feared because of her size, strength and gruesome man-eating reputation. Venture into a dark underworld to uncover...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.