poster

The 10 Commandments of Creativity

The 10 Commandments of Creativity (2001)

Dokumentar | Gjermani
Regjia: Hermann Vaske

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.